Terapie boreliozy

Dle mých měření a zkušeností, má 95% mých klientů problém s boreliemi a jinými koinfekcemi, jakou jsou EB virus, babesie, bartonelly, ricketsie.
Tyto infekce dokáží imitovat různé nemoci a poruchy, jako jsou různé bolesti kloubů a svalů, pocity vrtání pod kůží, únava, únava, špatná funkce štítné žlázy, vysoký tlak, aj...
Měřením na biorezonanci Sensitiv Imago, dokáži přesně vytestovat daný patogen, a potom zvolit vhodnou terapii. Moje měření se nemusí vždy shodovat s lékařskými testy, protože tyto testy fungují na principu nalezení protilátky v krvi, já testuji přímo patogen v daném místě. Protilátky v krvi nemusí vždy lékařské testy zjistit, většinou je to proto, že při snížené imunitě tělo protilátky ani nevytvoří a patogeny se tak nezjištěné vesele zahnízdí v těle v nejslabších místech.
 
 
Jak se s boreliozou u svých klientů vypořádávám já ?
Terapie je vždy individuální podle naměřených patogenů a toxinů v těle ( boreliím a jejím kolegyním se skvěle daří v tkáni plné těžkých kovů a toxických látek), takže čistíme, detoxikujeme, plazmujeme na plazmovém generátoru, doplňujeme přírodními preparáty proti boreliím jakou jsou tinktury, medicinální houby, bylinné kapsle, homeopatické preparáty a informatika. Vše testuji, abych zvolila správny preparát a dávkování, aby
terapie byla co nevíce účinná.
 
Jaké produkty používám?
Informatika Herbalux
 
Za zvlášť komplikovaně léčitelnou je z pohledu školní medicíny považována lymská borelioza, neboť terapi prostřednictvím antibiotik nebývá zcela úspěšná. V amerických časopisech bylo zveřejněno, že nemoc nevypukne, pokud je do 24 hodin po infikování zahájena terapie doxycyklinem 200. Tuto lhůtu není možné ve většině případů dodržet, neboť pacient si infekce či příčiny infekce všimne příliš pozdě. Nasazení antibiotik by mělo být provedeno co možná nejrychleji. Úspěšnost léčby je většinou tím menší, čím delší doba uběhla od proniknutí infekce do organismu. Pouze tehdy, když se antibiotikum začne užívat do jednoho měsíce po vniknutí infekce a podává se po dobu 4-6 týdnů, existuje šance mít nemoc pod kontrolou.
Pokud se nemoc rozvine do stádia 3 (neuroborelioza) a objeví se poruchy CNS, není možné ji vyléčit antibiotiky. Mnoho pacientů najde cestu ke správné diagnoze teprve poté, když již absolvovali mnohá vyšetření a terapie, které nebyly účinné. Obvykle nikoho, pacienta nevyjímaje, nenapadne, že trpí borelizou. Příznaky mohou být velmi různorodé, a nemoc se proto jeví jako chameleon simulující různé druhy chorob. Důsledkem jsou nejen rozličné formy revmatického postižení, ale také nejrůznější vnitřní onemocnění, včetně poruch CNS, onemocnění srdce a srdeční arytmie. Dosavadní způsoby stanovení diagnozy nejsou v Německu vždy jasně definované. 
 
Já při terapii boreliozy používám mimo jiné postupy i přípravky Herbalux.
Při užívání přípravku Franky lze pokroky v terapii pozorovat týden po týdnu. Spolu s Franky se užívají další přípravky, na základě výskytu dalších symtomů - např. Galapa při bolesti svalů, Mulleran při potížích s klouby, Plati pro oteření intracelulárních kanálů pro zničení parazitů, WRU při únavě, Renz při depresivních náladách. Kombinace a užívání přípravků se užívají na základě zvážení terapeuta a vytestování jejich vhodnosti pro člověka. Důležité je i užívání řasy chlorela.  Tento způsob je účinný i při neuroborelioze. 
Borelie působí jako antény, které zyvšují citlivost buněk, tzn. že nositel boreliozy vykazuje zvýšenou elektrosenzibilitu. Proto je důležité užívat i přípravky, které eliminují působení elektrosmogu. Přípravky je nutné užívat několik měsíců až 1,5 roku, potom je šance že nemoc zcela odezní.
 
 Bylinné kapsle BorelissPro
 
Produkt vyrobený patentovanou technologii, má unikátní složení, které dokáže eliminovat následky kousnutí klíštětem a zvýšit imunitu.
Jsou to bylinné kapsle, ve složení bylin, které nejen mají výše popsané účinky, ale také podporují srdce, udržují dobrou hladinu cholesterolu,
udržují dobrý stav kostí a kloubů. 
S tímto přípravkem mám výborné zkušenosti.
 
Chlorela, homeopatické nosody, bylinná tinktura ze štětky plané