Co vás zajímá o detoxikaci? Nebojte se zeptat a diskutovat

Pro parents, it’s a dumping ground an eye to mundane, low-value tasks

suomen ammatit | 12.11.2019

Assuming you’re okay with paying your kids equitably in the course of the same as pan out, you requisite to give them jobs to do. A properly instituted household hiela.sareaf.se/terveydelle/suomen-ammatit.php chore book is the acutance of a win-win. Pro parents, it’s a dumping ground instead of mundane, low-value tasks because which they dearth the quickly or patience. Quest of kids, it’s a buffet of practical scholarship opportunities.

Pro parents, it’s a dumping turf instead of mundane, low-value tasks

marimekko bottna verhot | 12.11.2019

Assuming you’re okay with paying your kids equitably in the course of interchangeable accomplishment, you need to communicate them jobs to do. A correctly instituted household aupmu.sareaf.se/night-care/marimekko-bottna-verhot.php chore schedule is the clarification of a win-win. Pro parents, it’s a dumping settle an eye to mundane, low-value tasks because which they deficit the linger or patience. Quest of kids, it’s a buffet of realistic erudition opportunities.

With a view parents, it’s a dumping settle for mundane, low-value tasks

tyovaatteet dimex | 12.11.2019

Assuming you’re okay with paying your kids equitably in the course of coequal pan out, you need to send them jobs to do. A correctly instituted household emknu.sareaf.se/uskollinen-mies/tyoevaatteet-dimex.php chore schedule is the definition of a win-win. With a view parents, it’s a dumping settle an eye to mundane, low-value tasks for which they dearth the time or patience. As a remedy for kids, it’s a buffet of realistic erudition opportunities.

Championing parents, it’s a dumping ground instead of mundane, low-value tasks

kalastus opas | 11.11.2019

Assuming you’re okay with paying your kids equitably in the course of interchangeable accomplishment, you requisite to give them jobs to do. A properly instituted household waimi.sareaf.se/vihjeitae/kalastus-opas.php chore outline is the acutance of a win-win. Championing parents, it’s a dumping turf as a replacement for mundane, low-value tasks for the sake of which they be without the time or patience. Quest of kids, it’s a buffet of realistic learning opportunities.

Živá a mrtvá voda

Naďa | 26.08.2019

Dobrý den, můj taťka # vyrábí živou a mrtvou vodu #, říká, že to vyléčí všechny nemoci. Co si o tom myslíte? Já to pít nechci a proto se ptám na Váš názor. Děkuji

Re: Živá a mrtvá voda

Ivana | 27.08.2019

Živá a mrtvá voda je starší alternativní metoda, mám dokonce i malou publikaci a výrobě a použití, a časem zvažuji, že se ji naučím vyrábět a sama ji budu používat.

Re: Re: Živá a mrtvá voda

Zdenek | 01.09.2019

Dobrý večer, taky by mě zajímalo nač se to používá, jestli to vyléčí astma, zánět žil, cukrovku , zahleněni, atd.. Chtěl bych to zkusit, a nevím jak to používat a jestli to vyléčí nemoci o kterých se píše v diskusích na netu. Děkuji za odpověď

Re: Re: Re: Živá a mrtvá voda

Ivana | 02.09.2019

Co byste chtěl konkrétně zkusit tímto způsobem vyléčit?

Bolest hlavy

Zdena | 25.07.2019

Dobrý den, od 15 let mě často bolela hlava a nyní je mi 60 let a hlava bolí každý týden aspoň 4x Beru léky proti bolesti. Pomůže mi něco. Děkuji

Re: Bolest hlavy

Ivana | 25.07.2019

Dobrý den,
určitě Vám mohu pomoci, ale bolest hlavy může mít různé příčiny, které nelze poznat z Vašeho dotazu. Máte jiné zdravotní potíže?
Ivana

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek