terapie Candida Albicans a plísní

 
Candida albicans je přirozenou součástí těla, ovšem pokud je vnitřní flóra organismu v nerovnováze, začne se nekontrolovatelně množit a způsobí infekci - kandidózu. Dostat ji ven z těla je velký problém. Tato kvasinka se nachází ve střevech, pohlavním ústrojí, ústech, jícnu a krku. Za normálního stavu je organismus schopen její množství kontrolovat. V případě, že se poruší střevní bariéra a zvýší se propustnost střevní stěny se do krevního oběhu dostává obrovské množství toxických látek  a bakteriální hmoty z tlustého střeva. Hlavnímí příznaky jsou zvýšená chuť na sladké, svědění kůže, neschopnost se soustředit, zapomnětlivost, plynatost, napěněná stolice, střídající se průjmy a zácpy. Candidy a plísně také měřím pomocí biorezonance v případě kožních problémů - seboroická dermatitida, ekzémy.

Candida produkuje toxiny narušující imunitní systém, takže dochází k častým infekcím a postižený člověk se dostává do začarovaného kruhu.
Častým místem osídlení bývá pochva a rovněž, ve spojení s cukrovkou - konec penisu. Někdy také kvasinky napadají kůži v oblastech kožních  záhybů, kde se kůže zapařuje. Povrchová kvasinková infekce, která se projevuje svěděním a pálením, může být velmi nepříjemná, opravdu nebezpečná je kvasinková infekce vnitřní. To jednoznačně svědčí o tom, že organismus nemá dost sil se bránit nákaze a tudíž má oslabenou imunitu. Candida žije za normálních okolností v rovnováze s ostatními bakteriemi a kvasinkami v lidském organismu, ale za určitých podmínek se přemnoží, oslabuje imunitní systém a způsobuje infekční kandidozu. Člověk v pokročilém stadiu rakoviny může mít ve střevě až 100% plísně candidy, což znamená, že pro jiné, přátelské bakterie už ve střevě není místo. Přitom bychom mělí mít těchto bakterií 85-90%, což je nezbytné pro trávení.
Výměšky candidy patří k nejzhoubnějším rakovinotvorným látkám, tyto toxiny těžce narušují buněčnou stěnu. Buňky b jejich přítomnosti oxidují a hnědnou, dělí se na polovinu a toto dělení se neustále zrychluje. Různé záněty, které se vzápětí objeví (bronchitidy, výtoky,atd..) jsou důkazem, že se tělo snaží poškozených buněk zbavit.  Častým příznakem přemnožení candidy bývají také anginy a zduření lymfatických uzlin. 
 
Příčiny přemnožení candidy - hormonální nerovnováha, nadměrná konzumace cukru, alkoholu, zvýšený stres, antibiotika, parazité, snížená imunita, antikoncepce.
 
Terapie candidy  
tento postup se mi osvědčil při likvidaci přemnožené candidy z organismu
 

-          Úprava stravy – vyloučení cukru, alkoholu, octu, konzumace tzv.zásadité stravy

-          Detoxikace organismu od těžkých kovů a chemikálií

-          Likvidace případných parazitů

-          Konzumace pravého fermentovaného jablečného octu, 1 polévková lžíce 3x denně

-          Konzumace probiotik, nebo přírodně fermentovaných potravin ( kvašená zelenina, kvašené zelí, kombuchový nápoj, jogurt, kefír, vodní                   kefír)

-          U žen – nutné zvážit hormonální nerovnováhu (  měřením na biorezonanci) nebo zda není opakovaně infikovaná partnerem (muži jsou                   často přenašeči bez příznaků

-          Herbalux – Veigel – likviduje candidy

                        Pilzi – likviduje plísně

-          Konzumace chlorely 

 
 
 
 
 

Kontaktujte nás

objednávka