Případy z poradny a dotazy

 
 
Dotaz: Jak lze zvýšit sníženou imunitu?
Největší část tzv.slizničního lymfatického systému je v zažívacím traktu, a to především ve střevě. Pokud je narušená imunita, je třeba
zjistit, co vše ovlivňuje zdraví střeva. Tzn. nejdříve vytestovat vhodné a nevhodné potraviny. Současně se biorezonancí Sensitiv Imago vytestují další zátěže jako jsou těžké a toxické kovy, chemikálie, tzv.éčka , elektrosmog, parazité.
Dle zjištění zátěží se musí upravit jídelníček, v němž je nezbytné vyřadit potraviny, které jsou vytestovány jako nevhodné. Dále je třeba odstranit případné parazity, kteří mohou narušovat střevní stěnu, začít provádět očistu střeva,  případně i hloubkovou detoxikaci celého těla. Vše je třeba nastavit individuálně, dle konkrétních zjištění. Také je třeba řešit zjištěnou zátěž elektrosmogem.
K očistě střeva lze použít chlorelu, program Colovada, klystýry, aloe vera gel, kurkumin. K odstranění parazitů nedoporučuji zásadně antihelmintika, ale působení plazmového generátoru RPZ 14, který je pro zdraví mnohem bezpečnější. 
Pokud je ve střevě zánět, je třeba nejdříve zklidňovat střevo, nejlépe Colostrem,zároveň spolu s odstraněním parazitů. Dále je třeba doplnit probiotika, lze využít ve formě doplňků nebo např.kysané zelí, pickles, kysané mléčné výrobky lze doporučit pouze v případě, že mléko a mléčné výrobky nejsou vytestovány jako nevhodné. 
K hloubkové očistě organismu používám speciální protokol, který je individuální pro každého klienta. 
Také lze zároveň používat tzv.imunitní boostery jako jsou aloe vera gel, colostrum, reishi, cordyceps, atd..
 
 
 
Případ: listopad 2014
 
Chlapec, 4 roky. Přišel do poradny s maminkou. Měl zvětšenou nosní mandli a po zánětu horních cest dýchacích delší dobu špatně slyšel. 
Změřila jsem ho na Sensitivu Imago, hlavně zátěže v dýchacích cestách, uších a ve střevech. Ve střevě byli nalezeni roupi a škrkavka dětská,
v játrech karcinogenní motolice psí. V uších byla nalezena bakterie Kingella Kingae, v dýchacích cestách adenovirus. 
Na povzbuzení imunity jsme okamžitě nasadili Colostrum a postupně jsme začali plazmovat parazity a bakterie.
Chlapeček začal do 14 dní normálně slyšet. Na zvýšení imunity pracujeme dál.
 
 
Případ: Duben 2014-listopad 2014
 
Paní, 70 let. Přišla do poradny kvůli nespavosti, tinitu, mykozam a osteoporoze. Měřením na Sensitivu Imago zjištěno vyšší množství těžkých kovů (olovo 0,348, kadmium 0,315, rtuť 0,321) , Branhamella neiserria, Papilomavirus, Pityrosporum.
Analýzou kapky živé krve zjištěny mykotické červené krvinky, indikátory překyselení a poškození krvinek volnými radikály.
Byl navržena hloubková detoxikace od těžkých kovů, zároveň i protokol proti překyselení a vyplazmování patogenů.
V červnu 2014 byla provedena první kontrola, těžké kovy klesly (olovo 0,421, kadmium 0,352, rtuť 0,517 - platí čím vyšší číslo, tím je těžkých kovů v těle méně). Paní poctivě dodržela navrženou detoxikaci, zlepšila se mírně nespavost i tinitus. Provedla 2x jaterní očistu.
Listopad 2014 - měření kovů téměř OK (olovo 0,593, kadmium 0,615 rtuť 0, 580 - netoxické hodnoty jsou nad 0,6). Přeplazmován papilomavirus, vylučování vápníku a hořčíku z těla v běžných hodnotách. Nespavost v pořádku i díky úpravám v ložnici ( odstranění zdrojů elektrosmogu), tinitus zatím mírné zlepšení, budeme pracovat na dalším zlepšení BRT terapií, bez mykoz. 
Paní provede ještě jednu jaterní očistu a bude dále používat suplementy dle doporučení kvůli osteoporoze. Je ve velmi dobrém fyzickém stavu, nemá problém ujít tůru 10-15 km.