Příprava na otěhotnění

Hloubková detoxikace se doporučuje u žen, které se připravují na otěhotnění a přebírají plnou zodpovědnost za zdraví svého miminka.

V průběhu života naakumuluje žena do svého organismu spoustu toxických látek, některé z nich se přes placentu mohou dostat až do miminka.

Jedná se o některé těžké kovy, které ve znečištěných oblastech dýcháme, ve stravě, ve vodě, z očkování, kosmetiky, levných oděvů, atd...

Jedná se také o různé chemické látky, plísně, popř.parazity. 

Může se stát, že původcem různých alergií a atopických ekzemů u malých dětí, někdy už i u novorozenců, je právě toto toxické zatížení maminky,

která něco předá svému dítěti, něco se přidá očkováním a životním prostředím, a když padne ta pověstná poslední kapka, tak se objeví autoimunitní problémy. Proto je důležité, aby maminka předala v době těhotenství svému dítěti co nejméně toxických látek, které významně narušují imunitu dítěte.

Zdravá maminka = zdravé dítě

 

Hlouková detoxikace před otěhotněním se provádí minimálně půl roku před plánovaným početím, lépe je rok, aby mohlo být z organismu ženy vyloučeno co nejvíce toxických látek, bylo upraveno zažívání, zvýšená imunita a eliminovány plísně,popř.parazité.

Tato detoxikace může také pomoci ženám, které nemohou otěhotnět.

Hloubková detoxikace není vhodná a neprovádí se u těhotných a kojících žen!

 

Těhotné a kojící ženy mohou podpořit zdravý vývoj svého dítěte doplněním vitamínů, minerálů, omega 3 nenasycenými mastnými kyselinami, které jsou důležité pro inteligenci dítěte.