Bacillus subtilis - nové probiotikum

 
Často pozorujeme psy a kočky, jak v přírodě vyhledávají a požírají trávu. Ve skutečnosti hledají nejen trávu, ale i jim užitečné bakterie,
které jim pomáhají v trávení potravy. Mezi těmito bakteriemi jsou i Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis, které žijí v symbioze s obilninami.
 
V Sovětské svazu byl vyvinut preparát na základě vybraných kmenů Bacilus subtilis pro vojenské účely - pro případ biologické války.
Bacilus subtilis je schopen produkovat okolo 200 druhů biologicky aktivních látek, které normalizují funkci endokrinních žlaz, selektují patogenní mikroorganismy od přátelských a ničí je, podporují trávení potravy. Tento kmen Bacillus subtilis byl vybrán, protože je pro člověka bezpečný a účinně funguje proti různým infekcím.
 
Co dělají bakterie Bacillus subtilis a licheniformis?
 
Očišťují stěny střev od nestravitelných zbytků potravy, což napomáhá aktivnímu vylučování toxinů z organismu a nerušenému přísunu biologicky aktivních a výživných látek.
Také vede k normalizaci činnosti tráviciího traktu, rozmnožování zdravé mikroflory,snížení nebo dokonce vymizení nadýmání, průjmu a zácpy.
Takto vyčištěné střevo přestává uvolňovat do těla toxiny a může přijímat až o 30% více živin a jiných organismu prospěšných látek.
Působením přípravků s Bacillus subtilis se normalizuje trávení, vstřebávání a metabolismus železa, vápníku, tuků, bílkovin.
Biologicky aktivní látky přispívají k odstranění alergických reakcí, mají pozitivní vliv při otravě potravinářské, chemické, biologické či alkoholové.
Ničí poškozené buňky v různých částech těla, zdravé buňky zůstávají nepoškozené.
Interferon produkovaný bakteriemi zvyšuje celkovou imunitu.
 
Přípravky s obsahem Bacillus subtilis se užívají vnitřně ve formě tablet nebo prášku. V zažívacím traktu se spory aktivují, dokáží tam být 2-3 dny,
potom jsou z těla vyloučeny. Během tohoto období bakterie produkují celou řadu biologicky aktivních látek - proteinů, peptidů, enzymů, vitaminů a přírodní antibiotika. Vyvolávají také produkci lidského alfa-2 interferonu, proteinu zodpovědnému za vytvoření imunity.
 
Máte problémy s ekzémy, trávením, mykozami, bolestmi kloubů, záněty, atd? Napište mi nebo zavolejte, pomohu Vám vybrat vhodný přípravek s obsahem Bacillus subtilis.
 
Přípravky s Bacillus subtilis je vhodné mít s sebou na cestách jako prevenci proti infekcím a průjmům.
 
Moje zkušenost : Zánět zubu s bolestí přecházející do ucha a čelisti, konzumace přípravku Stelkor 6x denně, a za tři dny výrazný ústup bolesti., která je spíše už jen u postiženého zubu. Dle doporučení  budu pokračovat dále do úplného vyhojení.
 
 

Kontaktujte nás

Chci další informace k přípravkům s Bacillus subtilis, popište prosím svůj problém