Plazmový generátor RPZ 14

 
Po skvělých osobních zkušenostech s působením frekvenční medicíny na moje zdraví jsme pořídili do poradny plazmový generátor RPZ 14. Tento přístroj pro výzkum působení plazmatického výboje na mikroorganismy, využívá kompletně poznatků génia minulého století, jímž byl Dr.Royal Raymond Rife. 
Dr. Rife jako první zjistil, že každý mikroorganismus má svou vlastní a pro svůj druh unikátní frekvenci. To je jakési vlnění, které jej odlišuje od jiných mikroorganismů. Pokud tuto frekvenci uměle vyprodukujete s dostačujícím výkonem a zaměříte se právě na tento mikroorganismus, po velice krátké době dojde k jeho destrukci. Plazmový generátor RPZ 14 právě toto umí.
 
Tímto způsobem můžeme velmi jednoduše, bez následků na zdraví a bez velkých nákladů zlikvidovat širokou škálu patogenů a parazitů, kteří se usídlili v našem těle i v tělech našich zvířecích mazlíčků. Tato metoda samozřejmě nenahrazuje lékařské testy a vyšetření, ale je výborným pomocníkem při detoxikaci organismu. 
 
 
 
Jak probíhá působení plazmového generátoru?
 
Klient si buď donese vlastní naměřené frekvence, které chce plazmovat, nebo je možné patogeny a parazity naměřit u nás na našem měřicím přístroji Sensitiv Imago 530. Tyto frekvence zadáme do programu RPZ 14, klient si RPZ 14 od nás pronajme na potřebnou dobu u nás v poradně.
Při působení plazmy si můžete číst nebo spát, je to doba vhodná pro odpočinek těla i duše :)
Pozitivní účinek nepocítíte ihned, nastupuje spíše po další následující dny. Můžete cítit i velkou únavu, způsobenou uvolněním velkého množství toxinů. Tyto toxiny je třeba vyplavit zvýšeným pitným režimem. 
 
V případě akutních potíží, jako je angína, zánět středního ucha, neštovice, atd... se lze domluvit na pronájmu ihned.
Upozorňuji, že nelze spoléhat pouze na účinek plazmového generátoru, bez úpravy životosprávy, stravy a pitného režimu nelze docílit trvalého pozitivního účinku.
Plazmový generátor je velký pomocník na cestě k lepšímu zdraví a kondici.
 
Plazmujeme dále střevní parazity, borelie, chlamydie, streptokoky a stafylokoky, Herpes virus, atd..
 
Plazmový generátor není zdravotnický prostředek, je to experimentální přístroj, nenahrazuje lékařské vyšetření a péči.
Použití plazmového generátoru by mělo být jen jedním kroků z detoxikace, velmi vhodná je enzymoterapie a alkalizace těla.
 
 
 
 
Podívejte se na video jak frekvenční vlny zabíjí bakterie
 
https://www.youtube.com/watch?v=i79eBebd_Us