BIOREZONANCE Sensitiv Imago

 
Od října 2014 Vám  můžeme nabídnout měření na špičkovém měřícím biorezonančním zařízení Sensitiv Imago. V roce 2009 byl tento přístroj oceněn v Plovdivu na mezinárodní technické konferenci  zlatou medailí,  jako Medical Class Device II A. Sensitiv představuje absolutní špičku mezi biorezonančními přístroji.
 
S čím může Sensitiv pomoci? K vyměření zátěže těžkými kovy, chemikáliemi, parazitární nákazu, patogeny, pH v těle, alergeny a mnoho dalších parametrů, které jsou pro naturopata a jeho práci důležité.
Určí přesně orgány, které méně fungují a určí jejich přesnou zátěž toxickými látkami. Také je možné provádět biorezonanční kompenzaci postiženého orgánu a tím zajistit úlevu.
Sensitiv Imago pracuje s přesností 96%, to znamená, že Vaše potíže budou velmi přesně detekovány a lze potom i velmi přesně zacílit detoxikaci a kompenzaci problémů. Z výsledků měření lze také říci, jakou prevenci provádět, aby se člověk cítil dobře a byl zdravý.
K  úlevě už někdy dochází po samotném měření, kdy se vyladí buňky těla, tato úleva časem mizí, pokud není kompenzována detoxikačně nebo biorezonančně.
 
Pokud se rozhodnete podstoupit měření na Sensitivu, počítejte s tím, že následně jsou nutné detoxikace podle stupně zátěže v organismu. Vše je velmi časově náročné a jsou nutné i pravidelné kontroly k úpravě detoxikačních postupů.  Pokud se jedná o parazity, k jejich likvidaci používáme plazmový generátor na základě výsledků měření ze Sensitivu. 
 
Na patogeny, na které neznáme přesné frekvence na plazmový generátor, nebo na patogeny při akutních potížích, připravuji tzv. spektronozod, 
tj.nosič informace na ozdravení určitého orgánu nebo lepšího potlačení patogenu.
 
 
Absolutní kontraindikací je kardiostimulátor a epilepsie. Pro klienty s touto kontraindikací lze nastavit detoxikační postup na základě symptomů.
 
Měření na Sensitivu nenahrazuje lékařské testy ani vyšetření, ale je jejich vynikajícím alternativním doplňkem. Měření je příjemné, neinvazivní a nebolestivé.
 
Na testování je třeba se dostavit 3 hodiny nalačno, pít pouze vodu, a nemít na sobě žádné kovové předměty (sponky, řetízky, naušnice, prsteny...)
Medicinální kovy nevadí. Je nutné vypnout mobilní telefon. Při měření je pouze klient a obsluha Sensitivu. Celková konzultace trvá asi 1,5 hodiny.
 
 
Jsme velmi pyšní na to, že Vám můžeme nabídnout měření na tomto přístroji.
 
 
Odkazy: