Blokace kapilárního systému

Kapiláry jsou nejtenčí krevní cévy.Jsou tak tenké, že červené krvinky jimi mohou prostupovat jedna po druhé.Pouze v oblasti kapilár je kyslík a živiny z krve předávány do tkání a buněk. Pokud se kapiláry zúží, nemohou být tkáně a buňky zásobovány krví.Pro zásobování živinami to není až takový problém, potravu potřebujeme jednou za pár hodin, ale bez kyslíku přežijeme pouze pár minut. Zúžení kapilár vede k nedostatku kyslíku.

Aby buňky mohly přežít, spustí se v této oblasti jiné mechanismy potřebné k získání energie-bez potřeby kyslíku. Při tom jsou ve vyšší míře produkovány kyseliny,což znamená, že se tělo překyseluje.Nedostatek kyslíku a překyselení představují pro tělo zátěž, které vedou v důsledku k potížím nazývaným civilizační choroby.

Jsou to srdeční infarkt a mrtvice, chronické záněty a rakovina, vysoký krevní tlak a arterioskleroza, alergie a atopický ekzém.

Pokud příčina zúžení karevních kapilár nepomine, zúžení cév trvá a příznaky se budou stále znovu objevovat. Tím zůstáváme závislí na lécích, lékařích a průmyslu, bohužel současná medicína se neumí vůči civilizačním chorobám účinně bránit, protože léčí pouze symptomaticky,a nehledá příčiny.

Jaké jsou příčiny zužování kapilár?

  • -tepelně upravená strava
  • -sladká a tučná jídla
  • -málo pohybu
  • -stres
  • -kouření, alkohol
  • -život v uzavřených domech, městech

Proto dnes stále více lidí se zajímá o tyto souvislosti a hledá řešení v celostní medicíně. Což znamená že, dbají na správný životní styl, využívají přírodních léčebných prostředků a tím léčí skutečné příčiny.

Naším speciálně vytvořeným detoxikačním protokolem dokážeme  s pomocí přírodních prostředků tyto jemné kapiláry znovu otevřít. Tak začne z tkání odcházet postupně toxický a metabolický odpad, který je příčinou potíží.